ZÁLOHY

ŠVESTKY v pastovém medu

VYPRODÁNO 

Složení:

  • na 200g balení bylo použito 160 g květového pastového medu a 40 g švestek,
  • na 450g balení bylo použito 360 g květového pastového medu a 90 g švestek.

Množství / cena:

  • 200 g / 50 Kč (v plastu) VYPRODÁNO
  • 200 g / 55 Kč (ve skle) VYPRODÁNO
  • 450 g / 120 Kč (ve skle) VYPRODÁNO

ŠVESTKY a jejich vlastnosti:

Švestky obsahují spoustu vitamínů a minerálů (vápník, hořčík, fosfor či draslík). Příznivě napomáhají při revmatismu, onemocnění ledvin, jater a krevního oběhu, napomáhají snížit hladinu cholesterolu, velmi účinné jsou při střevních problémech a zácpě. 


PYL v pastovém medu

VYPRODÁNO 

Složení:

  • na 200g balení bylo použito 194 g květového pastového medu a 6 g pylu.

Množství / cena:

  • 200 g / 50 Kč (v plastu) VYPRODÁNO

PYL a jeho vlastnosti:

Pyl je vysokým zdrojem bílkovin, obsahuje velkou řadu vitamínů ( A, B, C, E) a minerální látky (draslík fosfor, hořčík, sodík, vápník, železo a další). Příznivě pomáhá při problémech prostaty a je výborným zdrojem energie.CHILLI  a jeho vlastnosti:

Chilli papričky jsou považovány za přírodní afrodiziakum, jsou výborným zdrojem vlákniny, která zpomaluje vstřebávání cukru do těla, obsahují vitamin A, B, a C, draslík, železo a vápník a výrazně posilující náš imunitní systém. Kapsaicin obsažený v chilli papričkách působí jako antioxidant a přírodní antibiotikum, je účinný v prevenci chronických zánětů dutin, zvyšuje i produkci žluči a žaludečních šťáv, což působí příznivě na trávení. Kapsaicin podporuje produkci tepla v těle čímž spouští proces, který napomáhá spalování tuků.

KONOPNÝ PROTEIN a jeho vlastnosti:

Konopný protein je bohatým zdrojem rostlinných bílkovin, esenciálních mastných kyselin, vlákniny a živých enzymů. Konopný protein je charakteristický svou ořechovou příchutí . Konopný protein obsahuje všech 22 aminokyselin, které jsou nezbytné pro naše tělo. Konopný protein je bohatý na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro udržení zdravého srdce a je výborným zdrojem železa, hořčíku a manganu.

Neobsahuje THC!

LEVANDULE LÉKAŘSKÁ

Levandule lékařská pomáhá na zklidnění psychiky i křečí, pomáhá při úzkosti a zvýšeném stresu, podporuje trávení, používá se při poruchách spánku, proti bolestem hlavy a na posílení nervů, má antiseptické, desinfekční a antibakteriální účinky, působí proti bolesti a pomáhá léčit zánět a je ji využití i při poranění.


MED NA CESTY

Med obsahuje rychlé cukry, především tedy fruktózu a glukózu, a proto je výborným zdrojem okamžité energie.

Klasická balení medů, jako jsou sklenice, není možné nosit stále při sobě, proto jsme pro Vás připravili med v lehkém a flexibilním obalu.

Med na cesty můžete vzít kamkoli budete chtít a opět Vám navrátí ztracenou energii třeba po náročném výšlapu v horách nebo ho můžete jen tak mlsat například při dlouhém čekání na vlak.

MED NA CESTY můžete nyní zakoupit u nás v obchůdku v Příšovicích.