Hlavní medová nabídka


Nový med 2021 by měl být během druhé poloviny června
- sledujte naší medovou nabídku!


Český med

KVĚTOVÝ MED

Je přírodní koncentrát z květů rostlin, který je snadno stravitelný díky obsahu jednoduchých cukrů - glukózy a fruktózy. Obsahuje pylová zrna různých rostlin, které obohacují med o významné přírodní látky s povzbuzujícími účinky.

Množství: 495 g / 250 g
Cena: 100 Kč / 60 Kč


Český med

KVĚTOVÝ MED PASTOVÝ 

Je přírodní květový med, speciálně upravený do pastové konzistence řízenou krystalizací. Med je vyroben promícháváním na začátku krystalizace. Má světle bělavou až nažloutlou barvu. Snadno se roztírá, ale neteče.

Množství: 970 g / 450 g / 250 g
Cena: VYPRODÁNO


Český med

AKÁTOVÝ MED 

Akátový med je bezbarvý až nažloutlý se zelenavým nádechem, zvlášť výrazné vůně a chuti po akátových květech. Čistý akátový med jako jeden z mála medů zůstává velmi dlouho tekutý. V našich podmínkách se nedá čistý akátový med vytočit, většinou obsahuje malé množství medovicového medu a má zlatavou barvu.

Množství: 970 g / 495 g / 250 g
Cena: VYPRODÁNO


Český med

LIPOVÝ MED

Má jantarově nazlátlou barvu a výraznou vůni lipových květů. Lipový med pochází z nektaru lipových květů velice často s výrazným podílem lipové medovice. Někdy má výraznou vůní a chuť po mentolu.

Množství: 495 g / 250 g
Cena: 125 Kč / 75 Kč


Český med

MEDOVICOVÝ LESNÍ MED

Má charakteristickou a velmi lahodnou chuť. Med je z pravidla tmavší, což způsobují rostlinná barviva, která jsou obsažena v míze dřevin. V porovnání s květovými medy obsahuje více minerálních látek a rostlinných barviv a méně cukrů. 

Množství: 970 g / 495 g / 250 g
Cena: VYPRODÁNO


Český med

MEDOVICOVÝ LESNÍ POHANKOVÝ MED

Má výraznou chuť s nezaměnitelnou vůní, které ale nemusí být každému příjemná. Díky vyššímu podílu fruktózy pomaleji cukernatí podobně jako akátový med. Díky pohance je med také velmi tmavý s nádechem do červena. Je výborný na problémy se spaním a díky obsaženému rutinu také napomáhá jako prevence před křečovými žilami a srdečním onemocněním.

Množství: 450 g
Cena: VYPRODÁNO