SVÍČKY, SVÍCNY A DÁRKOVÁ BALENÍ


Svíčky ze včelího vosku

Včelí vosk je jedním ze základních stavebních materiálů, který si včely produkují vlastním tělem. My z něho vyrábíme krásné svíčky všech tvarů a velikostí pouze pro Vás.

Svíčky jsou odlévány do forem z lukoprenu v počtu cca 50 druhů. Většina svíček je s vánoční tématikou. Svíčky ze včelího vosku jsou charakteristické dlouhou dobou hoření a typickou vůní včelího vosku.

Ceny se pohybují od 5 do 145 Kč - cena svíček se odvíjí od velikosti (váhy).

Foto je ilustrační, ne všechny svíčky jsou právě k dostání.


Dárková balení

Pokud chcete udělat někomu radost a nechce se Vám složitě vybírat jednotlivé medy či svíčky a poté je balit, my jsme za Vás toto rozhodování vyřešili. Připravili jsme a zabalili malé i velké dárkové balíčky ze sortimentu našeho krámku.

Balíčky se skládají z našich medů a svíček, doplněné například čaji, keramikou či kosmetikou nebo jinými produkty z našeho obchůdku.

Dále Vám také nabízíme dárkové balení tří medů v papírové krabičce o celkové hmotnosti medu 750 g. A také dárkové balení dvou 0,5 l medovin v papírové krabičce.

Ceny za balíčky se pohybují od 50 Kč do 230 Kč, dle složení jednotlivých balíčků. Foto je ilustrační.


Dárková balení - Svatební medovina

Chystáte se na svatbu svých blízkých či přátel a nevíte co jím dát v jejich velký den? Připravili jsme pro Vás snadné a velmi pěkné řešení

Darujte novomanželům naši domácí medovinu s peněžitým obnosem schovaným uvnitř láhve, doplněnou etiketou s textem dle vašeho přání.

Objem: 1 litr 

Cena: 650 Kč + dohodnutá částka vložená do láhve

Svatební medovinu Vám připravíme na objednání


Svícny

Jelikož nás baví práce se všemi druhy přírodních materiálů, nabízíme Vám vlastnoručně vyrobené dřevěné svícny všech velikostí, tvarů a rozmanitosti použitých druhů dřevin.

Svícny mají vyvrtané otvory velikosti čajových svíček a větší. Do svícnu lze vkládat jak naše svíčky, tak svíčky čajové.

Ceny se pohybují od 50 Kč do 500 Kč (ceny jsou bez svíček ve svícnech). Ne všechny svícny jsou stále k dostání.