SVÍČKY, SVÍCNY A DÁRKOVÁ BALENÍ


Svíčky ze včelího vosku

Včelí vosk je jedním ze základních stavebních materiálů, který si včely produkují vlastním tělem. My z něho vyrábíme krásné svíčky všech tvarů a velikostí pouze pro Vás.

Svíčky jsou odlévány do forem z lukoprenu v počtu cca 50 druhů. Většina svíček je s vánoční tématikou. Svíčky ze včelího vosku jsou charakteristické dlouhou dobou hoření a typickou vůní včelího vosku.

Ceny se pohybují od 5 do 145 Kč - cena svíček se odvíjí od velikosti (váhy).

Foto je ilustrační - cena na fotografii a v obchůdku se může lišit, ne všechny svíčky jsou právě k dostání.


Dárková balení

Pokud chcete udělat někomu radost a nechce se Vám složitě vybírat jednotlivé medy či svíčky a poté je balit, my jsme za Vás toto rozhodování vyřešili. Připravili jsme a zabalili malé i velké dárkové balíčky ze sortimentu našeho krámku.

Balíčky se skládají z našich medů a svíček, doplněné například čaji, keramikou či kosmetikou nebo jinými produkty z našeho obchůdku.

Dále Vám také nabízíme dárkové balení tří medů v papírové krabičce o celkové hmotnosti medu 750 g. A také dárkové balení dvou 0,5 l medovin v papírové krabičce.

Ceny za balíčky se pohybují od 50 Kč do 230 Kč, dle složení jednotlivých balíčků. Foto je ilustrační - cena na fotografii a cena v obchůdku se může lišit, ne všechny produkty v balíčku jsou právě k dostání.


Dárková balení - Svatební medovina

Chystáte se na svatbu svých blízkých či přátel a nevíte co jím dát v jejich velký den? Připravili jsme pro Vás snadné a velmi pěkné řešení

Darujte novomanželům naši domácí medovinu s peněžitým obnosem schovaným uvnitř láhve, doplněnou etiketou s textem dle vašeho přání.

Objem: 1 litr 

Cena: 650 Kč + dohodnutá částka vložená do láhve

Svatební medovinu Vám připravíme na objednání


Svícny

Jelikož nás baví práce se všemi druhy přírodních materiálů, nabízíme Vám vlastnoručně vyrobené dřevěné svícny všech velikostí, tvarů a rozmanitosti použitých druhů dřevin.

Svícny mají vyvrtané otvory velikosti čajových svíček a větší. Do svícnu lze vkládat jak naše svíčky, tak svíčky čajové.

Ceny se pohybují od 50 Kč do 500 Kč (ceny jsou bez svíček ve svícnech). Ne všechny svícny uvedené na fotografiích jsou stále k dostání, každý svícen je unikát.